кадър Нова нюз
редактор Веселин Златков
Комуникационният експерт Максим Бехар заяви, че е разочарован от политическия език на ПП и блокадата на парламента, въпреки че им е бил фен преди 3-4 години. По Нова нюз той коментира, че някой дава лош съвет на партията да бъдат арогантни, след като към тях се държат така.
Бехар специално разкритикува израза „дебелаци”, използван срещу Пеевски и Борисов.
„А как ще коментирате поведението на Делян Пеевски?”, попита водещата Лора Инджова.
„Той си е такъв”, отвърна експертът по комуникация.
Максим Бехар обясни, че когато едната страна се държи арогантно и агресивно и другата ѝ отговаря със същото, разликата между тях се заличава. Той допълни, че като цяло би било правителството да остане на власт, за да гарантира влизането в еврозоната.
„Скоро бях в Чехия, нямате представа колко ни завижда бизнесът там за еврото. Въпреки тяхната силна икономика, при тях еврозоната се бави по политически причини”, каза Бехар.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спартак и Дунав Русе завършиха при нулево равенство в контрола
Дата: 27/06, 20:31
Вучич: След няколко седмици ще поднеса оставка като президент на Сърбия
Дата: 27/06, 20:24
България победи Канада в Лигата на нациите
Дата: 27/06, 20:21
Горещините в Европа продължават, три страни отбелязаха температурни рекорди
Дата: 27/06, 20:16