Графа посочи минуса на социалните мрежи


19/09/2025, 09:57

Редактор: Недко Петров

Стопкадър Нова Тв

Влади Ампов разкри, че освен музиката, която прави, за него е важно и какво казва с музиката си, и какви послания отправя към публиката. Защото според Графа особено във времето на толкова бързо развиващите се социални мрежи, реално всичко стига до много хора, и е важно какво се говори и в песните, и извън песните.

В „На кафе“ той бе попитан дали бързото развиване на социалните мрежи е плюс или минус.

Зависи как го погледнеш, разбира се, че има и плюсове, има и минуси. Хубавите неща, специално за музиката са, че може много бързо да стигнат песните до големи аудитории и не е нужно да се чака една песен да стане хит, както едно време. Сега може да се случи за няколко дни, ако песента е силна и добре направена, заяви Графа.

Според певеца негативните страни са свързани със социалната оценка, която търсим в социалните мрежи несъзнателно или съзнателно. 

Графа призна още какво би казал, ако се наложи да изкрещи на сцената пред хиляди души, така че да е сигурен, че всеки от тях би се замислил върху това, което чува.

Бих казал „свобода“, защото ние си мислим, че в днешното време сме свободни. Но като че ли прекалено много се страхуваме и прекалено много се гледаме отстрани. Както казах, тази социална оценка и това постоянно желание и борба за внимание, определено не ни правят толкова свободни, откровен е Владо.

Мисля, че създавайки музика в България през всичките тези години, най-важното нещо, на което се научих е да казвам "не“. Да казвам „не“ на първо място на предложения, които са много апетитни, и да не правя компромиси със себе си, допълни Графа.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Училище в Шумен, закрито преди 17 години, става център за подкрепа на деца и техните родители
Дата: 22/04, 01:00

22 април: Международен ден на Земята
Дата: 22/04, 00:30

Малена Замфирова: "Вярвам на 100%, че ще се оправя! В момента ми липсва моторът ми"
Дата: 22/04, 00:00

Брокери: Цените на жилищата ще растат с около 8%-12% според града
Дата: 21/04, 23:53

Как се прави здрав корем
Дата: 21/04, 23:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия