снимка: Булфото
През нощта ще бъде ясно. На места в Източна България ще се образува ниска облачност. Ще духа слаб западен вятър. Минималните температури ще бъдат между 10° и 15°, в отделни котловини и низини по-ниски – между 6° и 9°, в София - около 8°. Утре ще бъде предимно слънчево, над Източна България с временни увеличения на облачността. Ще духа слаб, в Източна България умерен вятър от североизток. Максималните температури ще бъдат между 25° и 30°, в София - около 26°.
В планините ще бъде слънчево, около и след обяд главно над масивите от източната половина на страната ще има временни увеличения на облачността. Ще духа умерен до силен североизточен вятър, който през деня малко ще отслабне. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 21°, на 2000 метра - около 13°.
По Черноморието ще бъде предимно слънчево с временни увеличения на облачността. Ще духа слаб вятър от запад, който през деня ще се ориентира от изток-североизток. Максималните температури ще бъдат между 23° и 25°. Температурата на морската вода е 23°-24°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 24/06, 17:50
Асен Василев: Параметрите на проектобюджета са по-скандални от тези на бюджета, който свали кабинета "Желязков
Дата: 24/06, 17:49
Държавата бави ремонта на булевард „България“ в Русе
Дата: 24/06, 17:37
Момче от тежката катастрофа в Горна Оряховица остава в реанимация
Дата: 24/06, 17:30
Треньорът на България: Ние никога не се предаваме и сега не се предадохме
Дата: 24/06, 17:22