Представяме ви обръщението на Олег Невзоров - основател и собственик на КУБ Корпорация, в която влизат две от фирмите, обект на атаки и език на омраза в последните 10 месеца. Koмпанията реализира мащабни проекти в местността “Баба Алино”, С.О. “Ален мак” край Варна. Дълго време не смятахме за нужно да обръщаме внимание на тази кампания, но тя вече засяга спокойствието на нашите клиенти и партньори.
Като корпорация, която оперира на територията на няколко държави, ние инвестираме средства и труд, осигуряваме работни места и се грижим за околната среда и добруването на град като Варна, в който виждаме изключителен потенциал.
Даваме откровен отговор без манипулации и недомлъвки. Знаем, че с наближаването на изборите политическият шантаж и опитите за евтин ПР ще зачестяват, но КУБ Корпорация е готова честно, откровено и с гордост да говори за своята дейност.
Николай Попов: Дарявам 16200 евро за болницата в Пазарджик, субсидия няма да получим
Дата: 22/04, 10:07
Доклад: Свободата на изразяване в Хърватия е застрашена
Дата: 22/04, 10:031 Коментар
Стотици шофьори отнесоха глоби за затъмнени стъкла в София
Дата: 22/04, 09:501 Коментар
Стенопис за Априлското въстание се появи върху панелка в София
Дата: 22/04, 09:40
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 22/04, 09:35