Студентка с интуиция я пренебрегна и загуби в „Стани богат”


29/09/2025, 18:39

кадри bTV

редактор Веселин Златков

Участието на студентката по архитектура Ирен Пелева в „Стани богат” предизвика доста коментари в социалните мрежи още при неговото начало миналата седмица. Феновете на предаването най-вече се възмутиха от това, че по тяхно мнение Ники Кънчев е подсказал на младата татуистка, която иначе няма нито една татуировка по собственото си тяло.

Доста обаче се подиграваха и на това, че тя вярва в интуицията си.

Оказа се, че мнението им е било напълно погрешно.

При подновяването на играта в понеделник, Ирен бързо стигна до 3000 лева на въпрос за нацисти. Макар и да беше останала без жокери, тя продължи да играе, при което ѝ се падна относително лесен въпрос.

Студентката веднага заяви, че знае верния отговор. Вместо да повярва на така ценената от нея интуиция, тя обаче взе да разсъждава и се разколеба.

Ирен призна, че всички са ѝ казали, ако изпита затруднение, да се откаже, след което постъпи точно така.

А не трябваше, защото интуицията ѝ се оказа напълно правилна. Така тя изтърва 5000 лева. За спечелените 3000 лева, тя призна, че ще си плати семестъра.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Мъж от Асеновград излезе от затвора, почерпи се по този повод и се озова в ареста
Дата: 07/05, 01:00

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 00:30

Отбелязваме Международния ден на радиото и телевизията
Дата: 07/05, 00:30

Световен анализатор за ситуацията с Григор Димитров: Тенисът е жесток спорт
Дата: 07/05, 00:00

Макрон съобщи, че е обсъдил ситуацията в Ормузкия проток с иранския си колега
Дата: 06/05, 23:55

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия