Извънземните не влизат в контакт със Земята заради моя имунитет, ръси бисери лидерът на "Атака"
Волен Сидеров завъртя невероятни каламбури в парламента покрай даването на имунитета си. "Предотвратих Трета световна война, а доколкото разбрах и междугалактически конфликт, защото извънземните не влизат в контакт със Земята заради моя имунитет", обърна се от трибуната към останалите парламентарни групи лидерът на "Атака", цитиран от Блиц.
" Има пречка, чувам, че и ЕС е пред разпадане, имало опасност да ни изключат. Иначе всичко е наред, това правителство осигури и топла зима, нямаме никакви проблеми", продължи с изумителната си реч Сидеров.
След изумителната си реч, лидерът на ”Атака” подаде заявление до председателя на Народното събрание Михаил Миков. Последваха го и колегите от парламентарната му група. Те също се отказаха от имунитета си.
Искането за снемане на имунитета и за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу лидера на „Атака” беше внесено на 8 януари от главния прокурор Сотир Цацаров след скандала на летище Варна.
Икономисти предупреждават: Държавната намеса в цените ще вдигне разходите
Дата: 13/05, 09:171 Коментар
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 09:10
Внасят законопроект за промени при ДДС-то
Дата: 13/05, 09:032 Коментара
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 13/05, 09:00
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 13/05, 08:57