Седмокласник пребит заради гаджето си


22/01/2014, 14:13

Седмокласник от врачанското с. Три кладенци е бил пребитжестоко от двама по-големи ученици заради момиче. Инцидентът станал късно следобед във вторник на крайна улица в с. Лесура. Учещият в средищното училище в съседното с. Девене 14-годишен Теодоси Цв. изпращал след часовете своя съученичка, в която бил влюбен, пише 24 часа.

На селския път недалеч от дома на седмокласничката обаче двойката била пресрещната от двама местни бабаити, които също имали претенции към красивата девойка. 19-годишният Венелин В. и 17-годишният Иво Г. заявили на непълнолетния Ромео, че повече не искат да го виждат в селото си и му поставили ултиматум да прекрати връзката си с възлюблената си.

Известният в школото с буйния си нрав седмокласник обаче отказал да се се подчини и пръв налетял с юмруци срещу батковците. Те обаче успели да го съборят на земята и го млатили и ритали, а девойката побягнала да вика помощ.
Докато се появили възрастните от махалата, биячите успели да изчезнат. Впоследствие полицията ги намерила да се укриват в стопанска постройка на техен близък и ги задържала за разпит.

Битото момче първоначално било обслужено в спешното отделение в Криводол, по-късно било пратено на лечение във врачанската болница с множество външни наранявания и хематоми. Според лекарите няма опасност за живота му, но ще остане в болницата докато му направят изследвания за евентуални вътрешни травми.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 02:20

Меси с гол и две асистенции при победа на Интер Маями
Дата: 10/05, 02:00

Линдзи Вон е номинирана в състава на САЩ за Световната купа
Дата: 10/05, 01:30

Днес у нас се отбелязва Професионален празник на химика
Дата: 10/05, 01:00

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 00:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия