На "Траката" убиват кучета с отровен салам


22/01/2014, 17:07

За смъртта на поне две кучета, причинена от силна отрова, прикрита в нарязан на хапки колбас, пръснат в района на вилна зона „Траката“, сигнализира читател на Moreto.net.

Токсичното вещество действа мигновено и предизвиква гърчове и изпускане на тазови резервоари. Потърпевш от въздействието на отровата е и самият читател, койото писа до редакцията ни.

Неговото ловно куче Ваймаранер, което разхождал в района, се натъкнало на смъртоносната храна два пъти. Само от подушване или близване четириногото е изпаднало в тежко състояние, от което е спасено благодарение на това, че собственикът му е лекар.

Потърпевшият е прибрал отровата, измил е мястото и търси начин за токсикологичен анализ.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 08:10

Един загинал и 43 ранени при 32 катастрофи през изминалото денонощие в страната
Дата: 24/06, 08:05

Сенатът прие резолюция, която задължава Тръмп да изтегли военните сили от конфликта с Иран
Дата: 24/06, 07:58

80 пожара са потушени у нас през изминалите 24 часа
Дата: 24/06, 07:48

Страхотен вратар и отменени голове не успяха да спрат Колумбия по пътя към елиминациите
Дата: 24/06, 07:43

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия