Волейболистите на Черно море-БАСК се класираха за осминафиналите на турнира за Купата на България за мъже. Варненци победиха трудно софийския Хектор като гости с 3:2. Домакините поведоха в резултата след убедителен първи гейм - 25:15. Възпитаниците на Юлиан Тупанков успяха да обърнат нещата в своя полза след успехи с 25:18 и 25:23 в следващите две части. Хектор изравни след 25:23, а "баските" успяха да вземат тайбрека с 15:8. На 4 февруари Черно море-БАСК ще е домакин на елитен тим на 1/8-финалите.
Лукашенко заяви, че се е срещнал с представители на Зеленски в Минск
Дата: 25/06, 22:40
Проф. Олег Асенов: Недофинансирането срина пътната инфраструктура
Дата: 25/06, 22:301 Коментар
Депутат от ДБ: Правителството сервира хляб, без да го плати
Дата: 25/06, 22:251 Коментар
Любомир Николов за акцията в район "Приморски": Задържаните ще станат повече
Дата: 25/06, 22:21
150 евро е глобата за избягване на пътните такси в Гърция
Дата: 25/06, 22:10