Снимки Румен Сарандев
Преди минути на кръстовището на "Ген. Колев" и "Царевец" стана нова катастрофа близнак на вчерашната.
Този път се сблъскаха "Ауди" и "Фолксваген".
Няма пострадали за щастие.
Вчера на същото място катастрофираха "Хонда" и "Фолксваген Голф".
Според участници в произшествието светофарът е причина за инцидентите, защото се застъпва зеленето за водачите от различните посоки.
Повдигат обвинение на шофьорa, помел двама младежи край Мездра
Дата: 26/06, 14:58
Настояват за спешно изслушване на трима министри заради Черноморието и „Мальовица“
Дата: 26/06, 14:43
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 26/06, 14:40
Пожар между Шумен и Нови пазар промени временно движението по АМ "Хемус"
Дата: 26/06, 14:38