кадри Фейсбук/Къци Вапцаров
редактор Веселин Златков
Шоуменът Къци Вапцаров явно следи новините на Нова телевизия отблизо и с особено внимание. По тази причина той хвана и разпространи гаф, който е доста смешен.
„Властта в България вече си има своя официална община!”, това обяви Къци, като видя, че Свети Влас на екрана на телевизията е изписано като „Свети Власт”.

Всъщност в надписа има две грешки, защото Свети Влас не е община, а кметство към община Несебър.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шофьорът на тира, причинил трагедията на АМ "Тракия”, остава в ареста
Дата: 25/06, 20:14
Един куп грешки и вдъхновен испанец сложиха край на участието на Григор в Майорка
Дата: 25/06, 20:09
Мерц: Русия няма да спечели тази война
Дата: 25/06, 19:52
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 19:50
Осъдиха 32-годишен от Варна за кражба на инструменти от автосервиз
Дата: 25/06, 19:49