кадър Нова телевизия
редактор Веселин Златков
След като миналата седмица на два пъти не се появи в предаването си „На кафе”, Гала се върна в ефир в понеделник. Макар и да очакваха някакво обяснение, зрителите не получиха такова. Или поне не тези, които не слушат внимателно.
В един от обичайните си импровизирани диалози с Дарко Ангелов, водещата пусна „по терлици” най-вероятното обяснение за отсъствието си.
„Добре е, мой близък, д-р Величков се погрижи за рамото ми”, каза Гала. Явно тя е имала здравен проблем, който е бил достатъчно сериозен, за да я извади от строя. Така или иначе, панелистите заявиха, че се радват звездата на Нова телевизия да е отново на работа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шофьорът на тира, причинил трагедията на АМ "Тракия”, остава в ареста
Дата: 25/06, 20:14
Един куп грешки и вдъхновен испанец сложиха край на участието на Григор в Майорка
Дата: 25/06, 20:09
Мерц: Русия няма да спечели тази война
Дата: 25/06, 19:52
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 19:50
Осъдиха 32-годишен от Варна за кражба на инструменти от автосервиз
Дата: 25/06, 19:49