кадър bTV
редактор Веселин Златков
Безразсъдното харчене на младото поколение беше темата, с която започна „Преди обед” по bTV във вторник. Гости на водещите Петър Дочев и Яна Донева беше артистичното семейство Веселин Плачков и Мариана Попова, които веднага „подпалиха” по темата.
На фона на изнесена статистика, че огромна група млади българи теглят бързи кредити за модерни дрехи и аксесоари, Плачков заяви, че те купуват не дрехи, а надписите по тях и мерките, които носят някакъв престиж. Той обаче бързо обърна темата и заяви, че харченето на пари за екскурзии в чужбина също е безсмислено.
„Ей, не се наобикаляхте! И какво толкова ще видите?”, възмути се актьорът.
Мариана се опита да му противоречи, но той буквално ѝ отне думата.
„Да, знам, че искаш да ходим, няма да стане”, заяви Плачков, което леко стресна хората в студиото, макар и репликата да беше казана с ирония. Той коментира, че има българи, които отиват на екскурзия в Испания и вместо да се насладят на различната култура, търсят тав български ресторант с кебапчета и кюфтета.
„Веднъж отидох в музея на Пикасо, на входа видях една арт инсталация и си излязох, отидох да пия кафе”, разказа Мариана Попова, според която и културните забележителности в чужбина могат да са разочароващи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж е с изгаряния по ръцете и лицето след пожар от цигара в автомобил
Дата: 09/05, 09:00
Пеевски: България трябва да запази евроатлантическия си път, отстоявайки националното си достойнство и свобода!
Дата: 09/05, 08:56
От 10:30 днес затварят част от бул. "Осми Приморски полк" във Варна
Дата: 09/05, 08:49
Джиро-то блокира Подбалканския път при Петолъчката
Дата: 09/05, 08:44
Скромен парад предстои в Москва, примирието с Украйна влезе в сила
Дата: 09/05, 08:40