кадър bTV
редактор Веселин Златков
Безразсъдното харчене на младото поколение беше темата, с която започна „Преди обед” по bTV във вторник. Гости на водещите Петър Дочев и Яна Донева беше артистичното семейство Веселин Плачков и Мариана Попова, които веднага „подпалиха” по темата.
На фона на изнесена статистика, че огромна група млади българи теглят бързи кредити за модерни дрехи и аксесоари, Плачков заяви, че те купуват не дрехи, а надписите по тях и мерките, които носят някакъв престиж. Той обаче бързо обърна темата и заяви, че харченето на пари за екскурзии в чужбина също е безсмислено.
„Ей, не се наобикаляхте! И какво толкова ще видите?”, възмути се актьорът.
Мариана се опита да му противоречи, но той буквално ѝ отне думата.
„Да, знам, че искаш да ходим, няма да стане”, заяви Плачков, което леко стресна хората в студиото, макар и репликата да беше казана с ирония. Той коментира, че има българи, които отиват на екскурзия в Испания и вместо да се насладят на различната култура, търсят тав български ресторант с кебапчета и кюфтета.
„Веднъж отидох в музея на Пикасо, на входа видях една арт инсталация и си излязох, отидох да пия кафе”, разказа Мариана Попова, според която и културните забележителности в чужбина могат да са разочароващи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Шефовете на Формула 1 се разбраха за промени
Дата: 09/05, 11:00
Путин: Ние ще победим!
Дата: 09/05, 10:59
Натрупване на вода над свлачищния откос е причината за свлачището на пътя Смолян-Пампорово
Дата: 09/05, 10:58
Турция планира продажбата на тютюневи изделия да e с лична карта
Дата: 09/05, 10:52
Дара на сцената на Евровизия: Първи кадри от репетициите ѝ във Виена
Дата: 09/05, 10:48