Интензивен е трафикът на ГКПП "Капитан Андреево"


Дата: 27/12, 10:10

снимка: МВР

Изключително интензивен е трафикът на граничния контролно-пропускателен пункт (ГКПП) "Капитан Андреево" на изход за товарни автомобили, съобщиха на сайта си от Главна дирекция "Гранична полиция" към МВР.

Трафикът е нормален на граничните преходи с Гърция. Нормално е и движението на всички ГКПП с Република Северна Македония.

На границата с Република Сърбия трафикът е интензивен на ГКПП "Калотина" на вход за леки автомобили.

Движението е нормално на границата с Румъния.

На 25 декември oт 9:00 ч. фериботният кораб, обслужващ линията Никопол - Т. Мъгуреле, нe извършва плавания от и за Румъния поради непочистен сняг в зоната за товарене и разтоварване на моторните превозни средства, напомнят от МВР.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Почернен баща за трагедията на релсите край Сливен: Дрехите на дъщеря ми хвърчаха в каруцата
Дата: 27/12, 18:06

Вулканът Етна се активизира
Дата: 27/12, 17:55

Загина командирът на Руския доброволчески корпус
Дата: 27/12, 17:44

Полицията откри издирваното момиче от Варна
Дата: 27/12, 17:30

Спряха ремонта на скъсаната дига в Гелеменово
Дата: 27/12, 17:26

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия