снимка Булфото
Софийският градски съд наложи днес мярка за неотклонение „задържане под стража“ на Валентин Василев. 35-годишният мъж е обвиняем за убийството на Петрана Петкова, чието тяло беше открито в трафопост в столичния квартал „Надежда 1“.
Мярката може да бъде обжалвана в тридневен срок. Адвокатът на Василев поиска по-лека мярка – домашен арест, с аргумента, че обвиняемият е болен.
По време на заседанието самият обвиняем заяви, че е неграмотен, необразован, не работи и получава пенсия по болест. С жертвата Петрана Петкова той има дете на 5 години.
Жената е убита по особено жесток начин в условията на домашно насилие. Тя е с множество наранявания, нанесени с лопата, стана ясно по време на съдебното заседание. За открито тяло на жена в столичния квартал „Надежда 1“ в късния следобед на 29 декември съобщиха от пресцентъра на СДВР. Оттам уточниха, че работата по случая продължава, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Паднали спирки и стълбове след ураганния вятър днес във Враца
Дата: 03/01, 00:15
Победа за Милан ги качи на върха в Италия
Дата: 03/01, 00:00
В Хюстън опровергаха слуховете за сериен убиец
Дата: 02/01, 23:50
Везенков с 24 точки при победа на Олимпиакос в голямото дерби с Панатинайкос
Дата: 02/01, 23:40
Облачно, ветровито, но топло в събота
Дата: 02/01, 23:30