кадър bTV
редактор Веселин Златков
Психиатърът и социален анализатор д-р Николай Михайлов направи интересен коментар по bTV на снимката на Бойко Борисов и Делян Пеевски от вчера, когато стана ясно, че двамата са се разбрали за стабилността на правителството.
„Прилича на финал, в него има елемент на триумф на двама души, които се оказват неизбежни. Те са конкуренти и има какво да делят, а това е хегемонията. Бойко Борисов, за добро или лошо, се вписа категорично в историята. Пеевски иска същото. Да получи и формално властта, е много амбициозно”, обясни д-р Михайлов.
Коментирайки нашумялата снимка, психиатърът каза също, че на нея лидерът на ДПС изглежда иронично, но това като цяло е негова характеристика. Лидерът на ГЕРБ е по-скептичен, защото има повече опит, а и знае слабите страни на Пеевски.
Това, което се случва, е че Пеевски краде клиентелата на ГЕРБ, допълни д-р Михайлов.
„Можем да се надяваме само на протестен вот срещу тази криминална олигархическа мутация на държавата ни. Хората обаче се научиха да се сдържат, за да не се разочароват за пореден път”, обясни психиатърът.
Д-р Михайлов подчерта, че като общество не сме невинни за състоянието на държавата, след като проявяваме безразличие към ограничаването на свободата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ердоган приветства споразумението между Иран и САЩ в разговор с Пезешкиан
Дата: 22/06, 21:27
Експерт: Фондът за пътна безопасност трябва да се управлява от няколко министерства
Дата: 22/06, 21:18
Гол аванс за Аржентина срещу Австрия на полувремето, Меси се реваншира за изпуснатата дузпа
Дата: 22/06, 21:05
Мъжът, чието тяло бе открито до Лъвов мост, убит за 40 евро?
Дата: 22/06, 20:581 Коментар
Милиони за пътна безопасност стоят по сметки, а катастрофите у нас растат
Дата: 22/06, 20:43