Кралското число подлъга Мария в „Сделка или не“


23/10/2025, 18:59

Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ

Мария Геджева от София се бори за 100 000 лева в „Сделка или не“. Тя излезе с кутия №22 - кралско или майсторско число в нумерологията, известно още като "Вдъхновителят" или "Строителят". Това число символизира способността да се реализират големи идеи и проекти, както и да се ръководят големи маси хора, но носи и голяма чувствителност. Хората, родени под влиянието на това число, имат потенциала за постигане на значими постижения и дълбоко духовно развитие.

Тя работи като сервитьорка, зодия лъв, а мечтата ѝ е да спечели средства, с които да стартира вой бизнес – или баничарница, или магазин за почистващи препарати.

Отхвърли няколко оферти от банкера, на стойност 3000, 3500, 2500, 1500 и 500 лева.

Когато обаче изчезнаха големите суми, а най-голямата бе 750 лв., с които можеше да се прибере след шоуто банкерът ѝ предложи смяна на кутията. Мария се съгласи и смени своята за №3.

След това отвори кутия №22, в която видя, че първоначалния ѝ късмет е бил 750 лева.

Така при останали две неотворени кутии, в които има 50 и 500 лева, банкерът ѝ предложи смяна на кутията. Няма сделка, отсече Мария, и намери 500 лева в кутия №3, с които си тръгна от „Сделка или не“.  

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Засилено търсене на средства за защита след нападенията във Варна
Дата: 07/05, 13:59

Съдът прекрати делото по искова молба на МБАЛ "Св. Анна" срещу НЗОК
Дата: 07/05, 13:55

Пребиха на улицата мъж от Девня за 450 евро
Дата: 07/05, 13:44

Забравен куфар блокира центъра на Бургас, сапьори се готвят за контролиран взрив
Дата: 07/05, 13:32

България предаде на ЕК план за отказ от руски газ
Дата: 07/05, 13:201 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия