Борисов дойде в Белослав за церемония за новия ферибот


Дата: 25/10, 13:28

кадър Фейсбук/Бойко Борисов

Община Белослав ще има нов ферибот, построен с 24 милиона лева от държавния бюджет, това предаде БТА.

Началото на проекта бе поставено официално днес в присъствието на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, финансовия министър Теменужка Петкова, областния управител на Варна Андрияна Андреева, депутати от ГЕРБ и "ДПС-Ново начало", кметове на общини от региона. Реализацията на инициативата бе благословена от Варненския и Великопреславски митрополит Йоан. 

Новият ферибот трябва да бъде готов до октомври 2026 година. За построяването му са преведени първите седем милиона лева.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Петър Чобанов също отказа поста на служебен премиер
Дата: 28/01, 13:122 Коментара

Премахнаха опасно дърво в градинката до "Севастопол" във Варна
Дата: 28/01, 13:05

Проучване: Повечето руснаци виждат Русия като жертва, ЕС като враг, САЩ като конкурент, а Северна Корея като приятел
Дата: 28/01, 13:001 Коментар

Без ТИР-ове по магистралите "Тракия", "Хемус" и "Струма" на официалните празници през 2026 г.
Дата: 28/01, 12:58

При поставяне на камери в общите части на жилищна кооперация, трябва над 50% от живущите в нея да са съгласни
Дата: 28/01, 12:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия