ЧСИ се усъмни в законността на сделка, ощетила с жилище неподвижната баба Маргарита


Дата: 24/12, 12:35

кадър: Нова тв

След разследване на Вероника Димитрова в рубриката „По следите“ се появи положително развитие по случая на 75-годишната Маргарита Петрова, която може да остане без жилището си след съмнителна замяна. Жената, която останала неподвижна след прекаран инсулт, е прехвърлила идеалните части от апартамента си срещу два автомобила. Тя твърди, че никога не е видяла колите и не ѝ са предоставени.

След като гледа репортажа, частният съдебен изпълнител, отговарящ за изпълнителното дело, се усъмнил в законността на сделката. Той поискал отвод по делото и подал сигнал до Министерството на правосъдието.

Освен това, фирмата, която придобила частта от жилището на болната жена, засега не е оспорила спирането на въвода в апартамента и не е насрочила нова дата. Това дава надежда, че Маргарита Петрова засега ще запази дома си, предаде Нова.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 



Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Повечето руснаци очакват войната в Украйна да приключи през 2026 г.
Дата: 24/12, 22:43

Как да не се тръшнем болни?
Дата: 24/12, 22:40

Германски изследователи телепортираха квантова информация
Дата: 24/12, 22:31

Северна Македония отказа спешни доставки на мазут от България по време на извънредното положение
Дата: 24/12, 22:20

Президентът на САЩ обяви създаването на нови кораби от клас Тръмп
Дата: 24/12, 22:001 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия