Кадър Youtube
Резервният вратар на Интер Хосеп Мартинес е участвал в пътен инцидент, при който е загинал 81-годишен мъж, съобщиха медиите в Италия.
Възрастният мъж е бил на шосето в електрическа инвалидна количка. Според информациите в местната преса той е получил проблем, който му е попречил да се отдръпне от пътя и е бил прегазен от автомобила на Мартинес, предава БНР.
Въпреки бързата намеса на медицински лица, пенсионерът е загинал.
Катастрофата е станала в близост до тренировъчния комплекс на Интер "Апиано Джентиле" малко след 9:30 ч. тази сутрин. Мартинес се е отървал без физически травми от инцидента, но според очевидци е бил в шок след него. Той е опитал да окаже помощ на пострадалия, но без резултат.
Хосеп Мартинес, който има един мач за националния отбор на Испания, е част от тима на Интер от миналата година. В кариерата си юношата на Барселона е играл още за Лас Палмас, РБ Лайпциг и Дженоа.
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Алекс Николов с пореден страхотен двубой в Италия
Дата: 06/12, 22:10
Волейболният отбор на ОУ „Добри Чинтулов“ поема към световния спортен подиум в Китай – DS Home Варна подкрепя младите таланти
Дата: 06/12, 22:10
Всички живущи в блока имат срок за етажната собственост: Ремонтите в евро
Дата: 06/12, 21:56
18 души загинаха след потъването на лодка с мигранти край южния гръцки остров Хриси
Дата: 06/12, 21:55