Полицията във Варна с подробности за трагичния инцидент край гара Тополи


Дата: 29/10, 11:13

Снимка: Пиксабей

Вече е ясна самоличността на мъжа, който беше блъснат и убит от бързия влак Варна - София. Припомняме, че трагичния инцидент стана около гара Тополи тази сутрин. Сигнал за него е подаден в 8,10 ч.

Починалият на място мъж е 32-годишен нидерландски гражданин. 

Той е бил обявен за издирване на 27 октомври от негови близки, които се притесняват за психичното му състояние, съобщават от ОД на МВР - Варна. 

По думи на очевидци мъжът се е самоубил. Машинистът на влака е подал звуков сигнал, когато го е видял на релсите, но нидерландецът не се е отдръпнал, уточняват още от варненската полиция.


 


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Минусови температурите в четвъртък
Дата: 10/12, 15:34

Хороскоп за четвъртък: Овен - стар приятел, Телец - заплата, Рак - беда, Везни - тихо кафе, Козирог - мисъл
Дата: 10/12, 15:31

МОСВ: Няма замърсяване от нефтопродукти заради заседналия танкер
Дата: 10/12, 15:31

На 11 декември имен ден празнуват 3 имена със значение на Бог и Съдия
Дата: 10/12, 15:27

Лавров: Русия няма намерение да воюва с Европа, но ще отговори, ако се разположат европейски войски в Украйна
Дата: 10/12, 15:241 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия