Петър Манолов, КТ „Подкрепа”: Българинът знае две инвестиции - имот или влог в банката


29/10/2025, 16:57

кадри Нова телевизия

редактор Веселин Златков

Българинът познава само два начина за инвестиране - имот или влог в банката, а у нас има смисъл да се търсят и всички други инструменти, които могат да носят допълнителни доходи. Това заяви в „Пресечна точка” по Нова телевизия президентът на КТ „Подкрепа” Петър Манолов. Той каза също, че като цяло спестяванията на българите растат, но те са спестявания на най-богатите, тъй като от години градим общество, основано на неравенството.

„Никога работещите бедни не са били под 60%”, това коментира Манолов по повод статистика, изнесена от КНСБ, която показва, че същото положение ще се запази и след приемането на бюджета за следващата година.

Архитектът Любо Георгиев пък заяви, че за инвестирането в имоти има много митове и легенди, защото предпочитаме да се доверяваме на близки и роднини, а не на институции и специалисти. По негови думи, има много спекулации в търговията с имоти. „Купуваме си едни празни бетони, а у нас цените им са падали”, обясни архитектът.

„Колкото повече остарява бетона, толкова по-здрав става”, репликира го Петър Манолов.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Във Варна се състоя ритуал по тържественото издигане на флага на Военноморските сили
Дата: 06/05, 09:50

Голям протест на сръбските студенти е насрочен за 23 май
Дата: 06/05, 09:42

8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 09:40

Променят движението в центъра на Варна заради празника
Дата: 06/05, 09:33

Георги Лозанов: Парламентът е място за „възпитана битка“, а не за лични нападки
Дата: 06/05, 09:28

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия