Участник в „Игри на волята“ с черен рекорд


30/10/2025, 20:46

Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ

Черен рекорд постави участник в „Игри на волята“. Това се слочи на съвет при Ралица Паскалева.

След кошмарният вчерашен ден, в който загубиха от Феномените, а след това лъсна и яденето на баничка от Дино, Траян и Чикагото, Лечителите се наредиха около огъня при водещата.

С най-много номинационни гласове, черен рекор постави Дино. Всички, като Чикагото, който има два капитански гласове, гласуваха срещу него.

Така обаче той можеше да си избере и другия номиниран. Изтъквайки довод, че иска да запази силата на племето, Дино номинира Дечо.

След неуспеха в сблъсъка и тежкото наказание вчера, днес Лечителите ще опитат да избегнат сигурна загуба на един от своите тази седмица. Съревнованието ще изпита баланса, доверието и работата в екип на двете племена, но само двама воини ще се превърнат в истински герои за своя отбор.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Жена пострада при катастрофа с три автомобила в Смолян
Дата: 08/05, 13:27

Лавров: Няма да има милост за Запада
Дата: 08/05, 13:131 Коментар

Демерджиев пое управлението на МВР
Дата: 08/05, 13:10

Делото „Хасърджиев“: Прокуратурата настоява за по-тежки мерки
Дата: 08/05, 13:04

Радев маха шефа на ДАНС
Дата: 08/05, 12:58

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия