кадър Нова телевизия
Почти месец след потопа в Елените собственици на имоти обсъждат завеждането на колективен иск срещу община Несебър и държавата. Причината е, че никой до момента не им е оказал помощ за разчистването на терените и подстъпите към сградите. Това предаде Нова телевизия.
В един от комплексите днес се провежда общо събрание. Там собствениците са 97 от различни държави. В апартаментите няма ток, вода, оставени са на произвола, а хората са събрали пари, за да разчистят общите части и да имат достъп до сградата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Парламентът продължава обсъждането на промените в Закона за съдебната власт
Дата: 26/06, 08:17
Русия свали 660 украински дрона през изминалата нощ
Дата: 26/06, 08:11
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 26/06, 08:10
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 26/06, 08:10
Турция си тръгна с победа от Мондиал 2026 след успех срещу САЩ, Австралия и Парагвай направиха реми
Дата: 26/06, 08:04