кадър Нова телевизия
Почти месец след потопа в Елените собственици на имоти обсъждат завеждането на колективен иск срещу община Несебър и държавата. Причината е, че никой до момента не им е оказал помощ за разчистването на терените и подстъпите към сградите. Това предаде Нова телевизия.
В един от комплексите днес се провежда общо събрание. Там собствениците са 97 от различни държави. В апартаментите няма ток, вода, оставени са на произвола, а хората са събрали пари, за да разчистят общите части и да имат достъп до сградата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
„Ангели на пътя“ излизат на протест в големите градове
Дата: 26/06, 07:28
Бойлер се запали в хотелски апартамент в Царево
Дата: 26/06, 07:23
Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема с безводието
Дата: 26/06, 07:16
Броят на загиналите при двете мощни земетресения във Венецуела достигна 235
Дата: 26/06, 07:12
Нидерландия победи Тунис и запази първото си място в група F, Япония и Швеция завършиха наравно
Дата: 26/06, 07:00