кадър: Х
Микел Артета, мениджър на Арсенал, беше много щастлив от класирането на тима за полуфинал в турнира за Купата на Лигата в Англия, известен още като "Карабао Къп".
"Артилеристите" надиграха след драма Кристъл Палас и си осигуриха среща с Челси в битка за големия финал.
"Много съм щастлив, че се класирахме за полуфиналите. Изправихме се срещу отбор, срещу когото е изключително трудно да се създават голови положения. Ние обаче създадохме много и трябваше да отбележим повече голове“, заяви Артета.
"Когато не успееш да направиш резултата по-комфортен, такива неща се случват. През второто полувреме съперникът заигра по-агресивно, но като цяло това е още една победа и съм много доволен“, добави той, предаде "Фокус".
"Габриел Мартинели не можа да продължи, затова се наложи да го заменим“, сподели испанският специалист по отношение на контузията, която получи бразилеца в мача.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Празнична трапеза без натиск върху бюджета: По-евтин свински врат и пуйка на цени от 2024 г. в Lidl
Дата: 27/12, 06:30
Над 230 000 са продадените коли втора ръка у нас за тази година
Дата: 27/12, 06:00
След нова година плащаме повече за издаване на лични документи
Дата: 27/12, 05:00
До минус 10 градуса в събота
Дата: 27/12, 04:00
На 27 декември рожден ден има Мишо Шамара
Дата: 27/12, 03:00