Пиксабей
Трафикът е изключително интензивен на граничните контролно-пропускателни пунктове "Капитан Андреево" и "Лесово" на границата с Турция за товарни автомобили, съобщиха на сайта си от "Гранична полиция". Данните са от 6:00 часа тази сутрин.
От 20 януари през граничния преход с Гърция "Рудозем" преминават леки коли и микробуси до 3,5 тона, припомнят от "Гранична полиция". Автомобили до 3, 5 тона преминават и на граничните преходи "Златоград", "Маказа" и "Ивайловград". На граничните преходи "Кулата", "Илинден" и "Капитан Петко войвода" преминават преминават леки коли, автобуси и товарни автомобили.
Нормално е движението на всички гранични контролно-пропускателни пунктове с Република Северна Македония и със Сърбия, както и на граничните преходи с Румъния, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Официално: Съветът на ЕС прие регламента за спиране на вноса на руски газ
Дата: 26/01, 12:58
Русия разпродава златото си на Китай, а Полша е най-големият купувач в света
Дата: 26/01, 12:54
Експерт от Варна: Тежките смени и късият сезон отказват младите да се занимават с туризъм
Дата: 26/01, 12:52
Затвориха част от ски зоната в Пампорово заради лошо време
Дата: 26/01, 12:50
Амазон съкращава още 30 хиляди служители
Дата: 26/01, 12:44