Кадър Булнюз
Необичайно струпване на леки автомобили се е образувало в бензиностанция на „Лукойл“ във Враца, видя репортер на агенция BulNews.
Обикновено след 18.00 часа клиентите на руската компания рязко намаляват и няма почти никакво движение около колонките.
Тази вечер обаче в обекта има повече от 15 автомобила, които спокойно изчакват своя ред да заредят резервоарите си. Има шофьори, които са пристигнали с пикапи, пълни с варели, в които наливат стотици литри гориво.
Тази паника е неразбираема, тъй като във Враца има достатъчно бензиностанции, собственост на български и чужди компании, които от години предлагат всички видове бензин и дизел. Тяхното логистика е от чужбина и е независима от рафинерията край Бургас. Бърза проверка установи, че тази вечер в техните обекти е спокойно и няма напрежение.
Очевидно публикуваната днес информация, че на 21 ноември се очаква да бъдат затворени всички бензиностанции на „Лукойл“ в България, са провокирали част от водачите да напълнят догоре резервоарите си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Антон Кутев: Логиката на новите лица е, че имаме нужда от бързи действия
Дата: 08/05, 20:18
Изтеглени са близо 93% от левовите банкноти и монети
Дата: 08/05, 20:09
Бойко Рашков: Не мога да повярвам, че това е същият човек, който излезе на площада с вдигнат юмрук и каза: „Мутри вън!“
Дата: 08/05, 19:541 Коментар