Снимка: Булфото
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов настоява и призовава отново представителите на ГЕРБ в ОИК - Варна да не участват във всякакви евентуални опити за прекратяването на мандата на кмета на Варна Благомир Коцев, предава Дарик.
Борисов е категоричен, че партията не иска служебна победа в морския град, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.
От партията припомнят, че на свое заседание на 22.11.2025 г. Изпълнителната комисия на ГЕРБ след консултации с лидера Бойко Борисов, взе решение единодушно да препоръча и помоли членовете на ОИК във Варна, които са излъчени от квотата на ГЕРБ, да гласуват "против" отстраняването на кмета на Варна.
"С това дадохме и даваме ясен знак, че ГЕРБ никога не се цели в служебни победи, не искаме ГЕРБ и името на партията и на нашия лидер да бъде включвано в някакъв вид политически уйдурми, които имат за цел да променят мажоритарния избор на хората", допълват от партията.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Частично е възстановено въздушното движение в Гърция
Дата: 04/01, 15:29
Ураганен вятър в Рила планина: Поривите надхвърлиха 100 км/ч
Дата: 04/01, 15:07
Клиент на ресторант: Супата беше 4,99 лева, а днес вече е 4,10 евро
Дата: 04/01, 15:053 Коментара
Пътните полицаи изловиха 18 пияни и 9 дрогирани водачи
Дата: 04/01, 14:531 Коментар