кадри bTV
редактор Веселин Златков
Преди Нова година водещите и гостите в „Преди обед” по bTV заговориха за плановете, които са имали през 2025-а и общенията, която си дават за следващата. Прословутите новогодишни „резолюции”, както водещите решиха да ги наричат, се оказаха объркани заради непредвидимите събития в самото предаване.
„Каквито и планове да съм имал за тази година, Венета Райкова ми ги провали”, заяви директно Петър Дочев. Актьорът изобщо не скри, че е смятал да работи по-малко и повече да пътува. Внезапното напускане на Райкова обаче стана причина той да се върне като титулярен водещ в „Преди обед”.
„Само грип да не ни хване”, пожела с усмивка на колегите си Дочев, очевидно подигравайки се на първото оправдание на Венета Райюкова след свалянето ѝ от ефир.
„Аз пък съм просто устроена жена и планирах две неща за годината, които изпълних - да не умра и да не забременея”, разведри леко напрегнатата обстановка Оля Малинова.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Оставиха в ареста задържания за убийството на брат си в тетевенското село Глогово
Дата: 03/01, 14:32
Бербатов: Сърцето ми плаче за теб. Ти беше първият, който ми подаде ръка и ми отвори пътя в професионалния футбол
Дата: 03/01, 14:28
НИМХ: В неделя вятърът отново ще се усили
Дата: 03/01, 14:27
Пролетни температури във Варна
Дата: 03/01, 14:25
Показаха кадри от смазания от дърво "Мерцедес" на Витоша
Дата: 03/01, 14:19