кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Дечо от „Игри на волята” гостува в „На кафе” и разтопи Гала с изпълнение на класическа китара. Музикантът, който влезе в най-популярното шоу с видимо повече килограми от необходимото, призна, че е много доволен от участието си.

„Бях „народният” участник, накарах хората да се усмихнат”, обясни Дечо. Той изненадващо сподели, че на Блатото пейзажът е бил изключителен и мястото не „гадно”, както го определят повечето играчи. Китаристът обаче усетил това едва когато останал там сам, защото останалите заточени били доста недружелюбни към него.
„Имаше патета с малки, имаше два лебеда, едно червено водно конче. Пейзажът е изключителен, веднага отивам на Блатото и без „Игри на волята”.
Дечо призна, че още не е решил да се върне ли в България или да остане в Хамбург, където завършва образованието си. Все пак любовта към приятелката му го тегли към Родината.

Музикантът призна, че е качил 25 кг по време на пандемията и оттогава е искал да ги свали, но е успял чак в „Игри на волята”. Той е написал и песен за приключението си, която ще има премиера на 5 декември, когато е финалът на предаването.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Ямал отправи послание в Инстаграм
Дата: 12/05, 02:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 01:30
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 01:30
УЕФА повери финала в Шампионската лига на германски съдия
Дата: 12/05, 01:30
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10