Росен Петров спаси жена и момченце от смърт! Закара ги в „Пирогов“


04/02/2014, 15:45

Водещият на предаването "Нека говорят" по Би Ти Ви спаси живота на млада жена и момченце, които преди около 30 минути бяха пометени на пешеходна пътека в центъра на София, пише pik.bg.

Без да губи и секунда време журналистът хвана телата на пострадалите с голи ръце и ги качи в автомобила си, а след това ги закара в "Пирогов".

За щастие майката и детето й, което се казва Красимир са добре, но са в шок!

"За щастие бях близо до мястото на инцидента. От удара жената излетя 2 метра във въздуха. Шофьорът, който блъсна нея и детето й, реагира добре. Човекът спря и поиска да качи нея и синът й в колата си. Но жената се уплаши да седне при него, и я аз взех с детето й в моя автомобил. После ги закарах в травматологията на "Пирогов", разказа Петров.

"Не съм извършил геройство. Направих това, което трябваше. Навремето когато бях полицай, такава ми беше работата. Важното е, че жената и детето са невредими", допълни водещият.

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шефката на правната комисия: Зададохме правилния тон
Дата: 12/05, 12:24

Надежда Йорданова: Няма да осигурим комфортна тишина на управляващите
Дата: 12/05, 12:21

Правната комисия в НС прие и трите законопроекта за промени в Закона за съдебната власт
Дата: 12/05, 12:10

80 законодатели призоваха Стармър да се оттегли
Дата: 12/05, 12:06

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 12:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия