88-годишна варненка е паднала от ескалатора в "Билла" на бул. "Владислав" във Варна. Състоянието й е изключително тежко.
За това съобщи в редакцията на "Петел" нейната приятелка Мария Антонова. Инцидентът е станал в неделя.
Възрастната жена е с две счупвания на ръката и контузии на черепа.
Откарана е в болница, където се намира и в момента.
Най - вероятно ще се наложи да й направят операция.
Нейната приятелка съобщи, че състоянието й е изключително тежко, тъй като ежемесечно ходи на химиотерапия заради левкемия.
Драмата е невероятна, защото жената има и съпруг на преклонна възраст, за който се е грижила. В момента и той е изоставен от съдбата.
"Петел" ще проследи случая.
По Черноморието ще бъде предимно слънчево
Дата: 27/06, 06:00
Спортът по телевизията в събота 27 юни
Дата: 27/06, 05:00
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 05:00
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 05:00
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 05:00