Първо в "Петел": 88-годишна жена се потроши жестоко след падане от ескалатора в "Билла" във Варна


05/02/2014, 17:35

88-годишна варненка е паднала от ескалатора в "Билла" на бул. "Владислав" във Варна. Състоянието й е изключително тежко.

За това съобщи в редакцията на "Петел" нейната приятелка Мария Антонова. Инцидентът е станал в неделя.

Възрастната жена е с две счупвания на ръката и контузии на черепа.

Откарана е в болница, където се намира и в момента.

Най - вероятно ще се наложи да й направят операция. 

Нейната приятелка съобщи, че състоянието й е изключително тежко, тъй като ежемесечно ходи на химиотерапия заради левкемия. 

Драмата е невероятна, защото жената има и съпруг на преклонна възраст, за който се е грижила. В момента и той е изоставен от съдбата.

"Петел" ще проследи случая.

 

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



По Черноморието ще бъде предимно слънчево
Дата: 27/06, 06:00

Спортът по телевизията в събота 27 юни
Дата: 27/06, 05:00

Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 27/06, 05:00

От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 27/06, 05:00

Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 27/06, 05:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия