Снимка: Президентство
Наистина споделям този протест, защото с диалог сигурно този бюджет щеше да изглежда много по-добре. Не вярвам в "мантрата", че това е единственият възможен бюджет. Това каза пред журналисти вицепрезидентът Илияна Йотова по повод протеста при т.нар. триъгълник на властта тази вечер.
По думите на Йотова, никога досега бюджет не е приеман при такава липса на диалог и арогантно отношение от страна на властта не само към политическите опоненти, а и към бизнес средите, социалните партньори, синдикатите и гражданското общество, предава БТА.
Резултатът беше хората да протестират, посочи тя.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
„Ангели на пътя“ излизат на протест в големите градове
Дата: 26/06, 07:28
Бойлер се запали в хотелски апартамент в Царево
Дата: 26/06, 07:23
Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема с безводието
Дата: 26/06, 07:16
Броят на загиналите при двете мощни земетресения във Венецуела достигна 235
Дата: 26/06, 07:12
Нидерландия победи Тунис и запази първото си място в група F, Япония и Швеция завършиха наравно
Дата: 26/06, 07:00