Снимка: Пиксабей
Отборът на Олимпиакос изостава от тима на Реал Мадрид с 2:3 в мач от 5-ия кръг на Шампионската лига.
Домакините шокираха съперника с ранен гол на Шикиньо (8'), но в средата на първото полувреме "кралете" осъществиха пълен обрат. Три попадения за отрицателно време отбеляза Килиан Мбапе (22', 24', 29'). Малко след него и Винисиус вкара гол, но ВАР го отмени. През второто полувреме гърците отново намериха път към вратата на Лунин, като този път големият герой бе Мехди Тареми.
Логично мадридчани изглеждат като абсолютни фаворити, но играчите от Пирея са домакини и с подкрепата на верните си фенове ще опитат да направят и невъзможното, допълва Спортал.
И двата тима са заинтересовани от трите точки. С тях "белият балет" не само ще се изкачи в топ 8, но и ще застане плътно зад тройката лидери Байерн(Мюнхен), Арсенал и Интер. Дори при малко по-изразителна позиция и положително развитие на събитията по останалите стадиони момчетата на Чаби Алонсо може да излязат еднолично на второто място. Победата за Олимпиакос пък представлява навярно последният шанс да се закачи за битката за топ 24.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 22:20
Добруджа измъкна точка на Спартак 1918 Варна с гол в последните секунди
Дата: 06/05, 22:17
Дмитриев: "Луфтханза" може да зареди гориво в Москва
Дата: 06/05, 22:12
Над 500 тона негодни храни и повече от 1,3 млн. яйца спря БАБХ за два месеца
Дата: 06/05, 22:04
Бургас даде официален старт на Джиро д'Италия с представяне на 23 отбора
Дата: 06/05, 21:54