Промяна в групата на Черно море за мача с Ботев Пловдив


Дата: 28/11, 11:20

Снимка: ПФК Черно море

Черно море ще бъде без Пламен Илиев за гостуването си на Ботев Пловдив в мача си от 17-ия кръг на efbet Лига. Вратарят на „моряците“ е с травма в коляното и въпреки, че първоначално бе обявено, че е в групата за гостуването в Пловдив, ще остане във Варна, съобщават от клуба. 

Неговото място ще бъде заето от стража на дублиращия тим на „зелено-белите“ Антоан Манасиев.

Илиев е усещал дискомфорт през седмицата, а след направен ядрено-магнитен резонанс е станало ясно, че има травма, която не може да му позволи да играе.

В следващите дни ще стане ясно каква точно е контузията му и колко време ще бъде необходимо на вратаря да се възстанови.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 07/03, 06:00

Предимно слънчево през уикенда с температури до 8 градуса във Варна
Дата: 07/03, 06:00

Вкусът на Гърция – чист зехтин директно от производител
Дата: 07/03, 05:10

Козметика за бебе: какво трябва да знае всеки родител
Дата: 07/03, 05:10

Мачовете по телевизията в събота 7 март
Дата: 07/03, 05:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия