Редактор: Юлия Георгиева, кадър бТВ
Факт е, че срещата с финансовото министрество се порведе след като имаше голям протест. Аз дълбоко съжаление изказвам за това, защото ние като организации като казваме, че има проблем, би трябвало да има диалог. А когато вече н ещата стигнат до протест, това значи, че има някаква дълбока пропаст между хората, които вземат решения и хората, което е проблем само по себе си.
Това коментира пред бТВ Мария Минчева от БСК.
Протестът е форма на комуникация, които ние като синдикати сто протести за 5 години направихме. Може протестите за бизнеса да са нещо нова, но ние постоянно сме в тази ситуация. Протестирали сме и срещу едните, и срещу другите, в рамките на служебни кабинети също. Ние витаги протестираме. За нас е важно да сме колектив и да се борим за правата на хората, които работят, коментира Любослав Костов от КНСБ.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лято с повече комфорт и по-малко разходи в Mr.Bricolage
Дата: 19/06, 05:40
Съдбовното трио за живота ни: кръвно налягане, холестерол, пикочна киселина! Кога да вземем мерки, за да избегнем инфаркта и инсулта?
Дата: 19/06, 05:10
Спортът по телевизията в петък 19 юни
Дата: 19/06, 05:00
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 19/06, 04:40
Хороскоп за петък: Овен - споделеност; Близнаци - комуникативност; Дева - вдъхновение; Козирог - амбиции; Риби - здраве
Дата: 19/06, 04:30