Пожарникари извадиха момиче, заклещено в пералня


Дата: 28/11, 19:45

Пиксабей

Пожарникари от противопожарна служба в близост до западногерманския град Дармщат трябваше да разрязват пералня, за да извадят 8-годишно момиче, което се е заклещило вътре по време на игра, съобщи днес официален представител, цитиран от ДПА.

"Докато си играеше на криеница, тя търсеше по-добро скривалище“, разказа пред ДПА общинският пожарен инспектор Бенедикт Фрьолих, предаде БТА.

Момичето влязло в барабана на пералнята и се заклещило, което накарало родителите му да се обадят на пожарната. Спасителите първоначално се опитали да използват смазочен препарат и да разглобят машината, за да освободят момичето, преди да разрежат барабана с електрическа трион. Те успели да извадят детето невредимо.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Специалният пратеник на САЩ Стив Уиткоф: "Много положителна среща в Давос"
Дата: 20/01, 23:00

Реал Мадрид 2:0 Монако с два гола на Мбапе
Дата: 20/01, 22:50

Нова тежка катастрофа във Варна тази вечер
Дата: 20/01, 22:40

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 20/01, 22:40

Бодьо/Глимт победи с 3:1 Манчестър Сити за Шампионската лига
Дата: 20/01, 22:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия