Снимка Пиксабей
Намерен е труп в столичния квартал "Обеля 2". Тялото на възрастен мъж е открито в полето, намиращо се близо до ЖП линията. Това потвърдиха за "Фокус" от МВР.
Починалият е 60-годишен мъж, който е бил идентифициран от свой близък. По тялото му няма следи от насилие.
От полицията уточняват, че все още е рано да се посочи причината за смъртта, но не се изключва версията за естествена смърт.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 15:00
КЗК отказа да спре обществената поръчка за чистотата на Варна
Дата: 24/06, 14:57
Ивелин Михайлов: Притежавам 2% от дружеството "Исторически парк"
Дата: 24/06, 14:52
ЕК: Нито една от петте държави извън еврозоната не покрива всички условия за приемане на еврото
Дата: 24/06, 14:471 Коментар
Полицията в Анкара обезвреди терорист от "Ислямска държава"
Дата: 24/06, 14:37