Снимка Пиксабей
Намерен е труп в столичния квартал "Обеля 2". Тялото на възрастен мъж е открито в полето, намиращо се близо до ЖП линията. Това потвърдиха за "Фокус" от МВР.
Починалият е 60-годишен мъж, който е бил идентифициран от свой близък. По тялото му няма следи от насилие.
От полицията уточняват, че все още е рано да се посочи причината за смъртта, но не се изключва версията за естествена смърт.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 24/06, 17:50
Асен Василев: Параметрите на проектобюджета са по-скандални от тези на бюджета, който свали кабинета "Желязков
Дата: 24/06, 17:49
Държавата бави ремонта на булевард „България“ в Русе
Дата: 24/06, 17:37
Момче от тежката катастрофа в Горна Оряховица остава в реанимация
Дата: 24/06, 17:30
Треньорът на България: Ние никога не се предаваме и сега не се предадохме
Дата: 24/06, 17:22