кадър bTV
редактор Веселин Златков
След като вчера Глория от „Трейтърс” отказа да коментира в „Преди обед" по bTV отношенията си извън играта с Дани Петканов, днес дойде негов ред да каже гаджета ли са или не. Той директно потвърди - двамата имат връзка, а доверието между тях е по-голямо, отколкото във формата.
„С Глория се подозирахме почти до края в „Трейтърс”, подчерта Петканов. Той обаче потвърди, че предаването му е променило живота заради срещата с нея.
Извън това, че Дани обясни, че нищо в живота не му е на всяка цена, затова е бил „60 на 40” да откаже участие в шоуто. Той не смятал, че ще стигне до финала, но оцелял заради добрата си социална игра. „Аз съм много общителен и средно забавен”, коментира „лудият репортер”.
Дани Петканов разкри също, че доста публични личности вече се натискат да участват във втория сезон на „Трейтърс”. Според него обаче ще е по-интересно, ако в играта има поравно знаменитости и непознати хора, избрани с кастинг.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж се бори за живота си след тежка катастрофа край Несебър
Дата: 14/08, 11:06
30-годишен мъж е починал, а баща му е с опасност за живота след сбиване в Старозагорско
Дата: 14/08, 10:571 Коментар
Тръгна петиция за забрана на Тик ток в България заради разпространение за идеологии, насърчаващи насилие
Дата: 14/08, 10:55
74 шахматисти от 6 държави ще участват в Международния фестивал за купата на Община Варна
Дата: 14/08, 10:50