Рая Назарян: Опитваме се да се свържем с президента, никой не отговоря


Дата: 03/12, 11:18

кадър Народно събрание

редактор Веселин Златков

„Опитахме се да свържем с президентската институция, никой не отговоря”, това заяви от президиума на Народното събрание председателят му Рая Назарян. Думите ѝ бяха във връзка с дебата по предложението за провеждане на национален референдум за еврото, който депутатите се забавиха да започнат.

Парламентарни групи поискаха поредица от почивки заради важността на темата и желанието президентът да представи мотиви по предложението.

Рая Назарян напомни също, че мотивите за искането на референдум са внесени отдавна и са ясни от месеци, което дава възможност дебатът да се проведе и без държавния глава или негов представител в залата.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Миглена от Ямбол управлява цял град в Съединените щати
Дата: 07/03, 10:02

Американски войници водят наземни боеве в Ирак
Дата: 07/03, 10:00

ОАЕ спират всички полети от и до Дубай
Дата: 07/03, 09:57

Азербайджан може да влезе във войната с Иран
Дата: 07/03, 09:541 Коментар

Днес и утре във Варна: Благотворителна кампания помага на семейство от града с репродуктивни проблеми
Дата: 07/03, 09:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия