Общински камери ще следят шофьорите по варненските пътища от догодина


Дата: 04/12, 11:07

снимка: АПИ

Във Варна предстои поставянето на първите общински камери за скорост и засилен контрол на безопасността на движението. Това съобщи пред Радио Варна и предаването "Новият ден" заместник-кметът Илия Коев. 

Предстои приемането на наредба, според която и общините ще могат да поставят такива камери, които ще могат и да се местят по преценка на Община Варна. Тогава контролът ще бъде много по-засилен. Мисля, че първите камери за скорост във Варна ще бъдат факт от догодина, допълни Коев. 

В момента се извършва обследване и се водят разговори с екипи на КАТ-Варна, за да се изберат най-точните места, където да бъдат поставени камерите.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Евакуацията на българи от Близкия Изток продължава: Нови полети и сухопътни маршрути за българите
Дата: 07/03, 12:54

Борисов за рокадите на служебния кабинет: Какъв е този вундеркинд, който размества абсолютно всичко
Дата: 07/03, 12:49

Вътрешният министър: Нито един разследващ полицай по случая "Петрохан – Околчица" не е отстранен
Дата: 07/03, 12:37

Протест срещу високите сметки за ток блокира граничния пункт с Румъния в Силистра
Дата: 07/03, 12:31

Mеждународнa ИЗЛОЖБА НА КОТКИ е най-голямото и най-значимото събитие във Фелинологията за годината. 21-22 Maрт 2026 г
Дата: 07/03, 12:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия