Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че президентът на Венецуела Николас Мадуро е бил заловен, след като САЩ са извършили широкомащабен удар по латиноамериканската страна, предаде Асошиейтед прес и БГНЕС.
Американският президент Доналд Тръмп заяви, че САЩ са извършили „мащабни удари срещу Венецуела“ и са „заловили нейният лидер, президентът Николас Мадуро“ и съпругата му.
"Съединените американски щати успешно извършиха мащабен удар срещу Венецуела и нейния лидер, президентът Николас Мадуро, който беше заловен, заедно със съпругата си, и изгонен от страната. Тази операция беше извършена съвместно с правоохранителните органи на САЩ. Подробности ще бъдат публикувани след това. Днес в 11:00 ч. в Мар-а-Лаго ще има пресконференция. Благодаря ви за вниманието към този въпрос!", написа Доналд Тръмп.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Барселона 4:0 Атлетик Билбао на полувремето
Дата: 07/01, 22:10
Променят движението по пътен възел „Банкя“ на АМ „Струма“
Дата: 07/01, 22:03
Бившият футболист и треньор на Англия Кевин Кийгън бе диагностициран с рак
Дата: 07/01, 21:58
Фон дер Лайен: Европейските принципи за сътрудничеството и правото важат и за Гренландия
Дата: 07/01, 21:431 Коментар
56 са били пожарите през 2025-а в Североизтока, най-много са в Балчик
Дата: 07/01, 21:37