Снимка: Пиксабей
В Париж група от 30 души нападна петима полицаи, съобщи CNews, позовавайки се на източник от правоохранителните органи.
„Петима полицаи бяха ранени по време на операция, след като бяха нападнати от група от приблизително 30 души в 19-ти район на Париж“, се казва в доклада.
Полицията е задържала мъж, който се е държал подозрително, съобщава bTV. Той е започнал да се съпротивлява и да вика за помощ. След това 30 души са нападнали полицаите, трима от които са били задържани.
По време на нападението полицията е била принудена да използва електрошокови пистолети. Ранените полицаи не са хоспитализирани.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Вучич отстъпи, ще има предсрочни избори
Дата: 29/12, 07:22
Фон дер Лайен: Необходими са железни гаранции за сигурността на Украйна
Дата: 29/12, 07:09
Експерти съветват какво да направите в последните работни дни на годината преди въвеждането на еврото
Дата: 29/12, 07:06
Мощен пробиотик спасява корема
Дата: 29/12, 06:20
Кариера в Пещера: има ли стабилна работа извън производствата?
Дата: 29/12, 06:20