снимка: Булфото
Курортен комплекс „Боровец” открива днес зимния сезон с целодневна програма и дава началото на честванията по случай 130 години от създаването си, съобщават организаторите от концесионера „Бороспорт“ и Община Самоков.
През целия ден лифт картите за деца ще бъдат на символичната цена от 1 лев, а лифт картите за дневно и нощно каране за всички останали възрасти ще са на половин цена, предава БТА. Ски и сноуборд училище „Бороспорт“ ще осигури безплатно групови уроци за 130 начинаещи деца, включително безплатна екипировка от гардероба на „Бороспорт“ в хотел „Рила“ за всички, които са заявили предварително.
От сутринта гостите ще могат да наблюдават демонстрации на Планинската спасителна служба, да се запознаят със спасителните кучета, както и да посетят снежното иглу и образователната зона. За децата ще има също така работилнички с местни занаятчии и художници.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Експертът Николай Вълканов: „Търговците на дребно печелят от оборот, а не от разлика в цената"
Дата: 03/01, 10:20
Владислав Панев: Тръмп спечели изборите с обещания, че ще спира войни, а не че ще почва такива
Дата: 03/01, 10:151 Коментар
Самолетът на Уиз Ер от Франкфурт за Варна снощи не е излетял, пътниците са спали на летището
Дата: 03/01, 10:12
Планински спасители: Лоши са условията за туризъм. Вятърът е ураганен
Дата: 03/01, 10:10
Варненски район без вода до 15:00 часа днес
Дата: 03/01, 10:00