Стопкадър Sportal.bg
България се обедини в подкрепата си към Любослав Пенев.
Легендата на ЦСКА Радослав Здравков изрази надежда, че Любослав Пенев ще се пребори с коварното заболяване и отново ще започне пълноценна работа. Бившият атакуващ полузащитник на "армейците" се включи в благотворителния турнир в подкрепа на Ел Голеадор, който провежда своето лечение в Германия.
"Не съм от хората, които обичат да приказват много. В момента всяка една дума е излишна. Самият факт, че толкова много хора, не само днес, са съпричастни с коварната болест на Любо Пенев. Сигурен съм, че с подкрепата на всички, и най-вече със своя характер, той ще пребори болестта и отново ще започне пълноценно да работи.
Любо Пенев държи много на професионализма и дисциплината, и може би затова постигна тези успехи. Всички се молим за него", сподели Здравков, пише Sportal.bg.
Редактор "Екип на Петел"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Хванаха шофьор с над 2,5 промила алкохол по централен варненски булевард
Дата: 22/12, 10:12
Спасител: Котките са задължителни! Василковски: Никак не са скъпи, аз съм си купувал
Дата: 22/12, 10:05
"Политико": Гаранциите за сигурност за Украйна са в ръцете на Путин
Дата: 22/12, 10:03
Цънцарова: Срещу името ми трябва да добавим "свалена от ефир"
Дата: 22/12, 10:02