Снимка: АПИ
От 8 до 16 ч. утре - 8 януари, трафикът по пътен възел „Банкя“ на АМ „Струма“ ще преминава в две ленти, съобщават от Агенция „Пътна инфраструктура“.
За ремонт на осветлението ограничена за движение ще е вътрешната лента.
От АПИ се извиняват на шофьорите за причиненото неудобство, но ремонтните дейности са необходими, за да се осигури безопасността на движение през съоръженията.
Апелът към шофьорите е да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Да не се използват аварийните ленти по автомагистралите за по-бързо придвижване при натоварен трафик. По този начин се възпрепятства преминаването на превозните средства със специален режим на движение в случай на инцидент.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Димитър Радев: Присъединяването на България към еврозоната е формална стъпка, но то е и кулминацията на дълъг процес
Дата: 10/01, 14:37
Пленумът на БСП прие алтернативен дневен ред
Дата: 10/01, 14:261 Коментар
Водещ турски експерт по репродуктивно здраве консултира безплатно български пациенти във Варна
Дата: 10/01, 14:20
Костадинов: Целта на „Възраждане" е да спечели тези избори
Дата: 10/01, 14:163 Коментара
Луксозни златни бижута от Victoria-Gold.com – стил, качество и стойност във времето
Дата: 10/01, 14:10