кадър: Фейсбук, Н. Тодоров
Софийска районна прокуратура привлече към наказателна отговорност 32-годишен мъж, шофирал след употреба на алкохол и причинил телесна повреда на жена при катастрофата на бул. „Цариградско шосе“, която стана тази нощ.
На 12 декември около 3:41 часа обвиняемият шофирал лек автомобил по бул. "Цариградско шосе", когато изгубил контрол над колата и блъснал движещия се пред него лек автомобил. Инцидентът е станал в района на моста на алея „Яворов“.
Вследствие на катастрофата по непредпазливост е нанесена средна телесна повреда на жена. Тя е получила травма на главата и счупване на ребра.
Мъжът е шофирал автомобила с концентрация на алкохол в кръвта от 1,89 промила, предаде бТВ.
По случая се води досъдебно производство, за което се предвижда наказание „лишаване от свобода“.
С постановление на наблюдаващ прокурор мъжът е задържан за срок до 72 часа. Предстои да бъде внесено искане за постоянното му задържане.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп спира "Проект Свобода" в Ормузкия проток
Дата: 06/05, 07:51
Над 40 хиляди гости от целия свят вече пристигат у нас за старта на Джиро д’Италия
Дата: 06/05, 07:40
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 07:40
В Добринище отбелязват Гергьовден с обичая „Топене на китки“
Дата: 06/05, 07:32
В 10.00 часа ще се състои тържествен водосвет на бойните знамена
Дата: 06/05, 07:24