Aстрологът Силва Дончева: "Възможно е президентът да влезе в политиката през 2027 г."


Дата: 04/01, 11:00

кадър: Нова тв

В първия за новата година епизод на подкаста „Храмът на историите“ пред Мариян Станков – Мон Дьо застана астрологът Силва Дончева, която разкрива какво крие 2026-та за българите и за света. Годината е свързана с много „съвпади“, което означава и ново начало. „Това е завой към истинското голямо начало, което предстои през 2028 г.“, загатва тя.

„Марс започва съвпад в Козирог, което е реформа в старото – ще се сменят лица, правителства, но те ще са от същата група“, категорична е Силва Дончева. „Могат да дойдат и хора, които са директно под пагон или авторитарен режим.“ В късната пролет нейната прогноза показва промяна в елитите, а хороскопите на управляващите сигнализират „стабилност и внезапен обрат“.

„Влизаме в перманентна криза, която през февруари вече ще е чудовищна и може да продължи 2–3 десетилетия“, заявява Силва Дончева. Според нея резултатът от протестите зависи от „егрегора“ на протестиращите – дали има агресия, духовност и исторически познания. „Не просто искаме честни политици и да живеем добре… не си дошъл на Земята да живееш добре“, категорична е Дончева пред Нова тв. „Дошъл си да изграждаш дух и да служиш на Бог – с вяра и със знание.“

Заради „съвпадите“ на планетите предстоят отново ситуации, в които България не може да излъчи правителство. Според Дончева именно тези „съвпади“ трябва да приключат, за да се появят нови лица на политическата сцена. „Възможно е президентът да влезе в политиката през 2027 г. Сега може би се подготвя, но той е зодия Близнаци – до 20 февруари Сатурн и Нептун са му в много тежка квадратура, което означава възможност и за грешки“, разкрива за Нова тв Дончева, но допълва, че Сатурн в Овен би подкрепил президента в потенциалния му проект.

„Сега има усещане, че нещо старо си заминава и неяснотата на новото“, заявява Дончева. Именно това ново начало обаче, подхванато правилно, би могло да бъде верният път. Нептун в Овен, като дълбоко любовен знак, показва, че любовта на човек към другия и честността ще бъдат двигател на събитията по пътя към „справедлив нов ред“.

Редактор "Екип на Петел", "За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Русия потвърди, че войници от американските ВМС са на борда на петролния танкер "Маринера"
Дата: 07/01, 17:38

АПИ: Шофьорите да тръгват с автомобили, готови за зимни условия. Дъждът ще преминава в сняг
Дата: 07/01, 17:22

Леля Бориска от Криводол за еврото: Парите са си пари
Дата: 07/01, 17:19

Български професор в САЩ: Ако Европа иска сигурност, да се въоръжи
Дата: 07/01, 17:05

Вашингтон обяви, че е „задържан“ руският танкер в Северния Атлантик
Дата: 07/01, 17:031 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия